psihologie-spiru haret
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Barbatii merita o zi a lor !

In jos

Barbatii merita o zi a lor ! Empty Barbatii merita o zi a lor !

Mesaj  Veenman Mier 09 Mar 2011, 12:08 am

Dupa cumparaturile din prima si a opta zi a lunii, martisoare, martisoare, flori flori, cadouri, cadouri si multe zambete oferite, meritam si noi o zi a noastra.

9 Martie este considerate in traditia romaneasca, ziua barbatului! Traditia spune ca trebuie baute 40 de pahare cu vin. Daca o traditie spune sa bei, atunci cu siguranta va fi una dintre cele mai sfinte si respectate. Daca 40 de pahare inseamna mult sau putin, parerile sunt impartite.

Eu unul cred ca trebuie sarbatorita cu stil. Chiar am gasit o cafenea, care ne recunoaste ziua, o respecta, are stil si este deosebita prin ofertele pe care le are, puteti atunca o privire aici www.zebracaffe.ro

Surprinzator este ca dupa atatea cumparaturi, de ziua noastra nu prea primim mai nimic...Sunt curios ce ati primit voi anul trecut dar si ce ati cumparat voi fetelor (macar pt iubiti ar fi trebuit). Si daca vi se pare ca ziua barbatului este la fel de cunoscuta si respectata ca cea a femeii ?

Veenman

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 27/02/2011

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum